O mně

Napsat něco o sobě bylo zatím to nejtěžší a trvalo mi to jenom rok a půl :)


Jmenuju se Simona a jsem 30letá maminka malého úžasňáka Theodora. Pocházím z Chodova u Karlových Varů a vystudovala jsem bakaláře na UJEPU v oboru "Popularizace hudby a organizace hudebního života".  Moje životní cesty mě přivedli do Prahy, kde momentálně žiju se svojí rodinou.

Tento blog jsem si založila, abych v těžkém období zaměstnala samu sebe, tím co mě baví - psaní, móda, interier design... Rozhodně nejsem žádnej spisovatel, tak mi prosím odpusťte případný chyby :)

Krom módy, designu a hudby miluju cestování. Nejraději mám road tripy a kempování. Mám ráda volnost a nevyhledávám dovolené a výlety, kde je naplánovaný program na celý den. S mužem to tak máme podobně. Jelikož ale máme nového člena rodiny, jsem zvědavá jak takové cesty teď budem zvládat ve třech - určitě musíme pořídit větší stan :)

Tento blog jsem pojala jako lifestylový, protože momentálně nemám potřebu psát jen o dětech nebo o vaření. Na mém blogu proto najdete recepty, tipy na outfity nebo kosmetiku a také Vás, čas od času, nechám nahlédnout do našeho domova.

Doufám, že Vás můj blog bude bavit a budete se ke mě rádi vracet.

Vaše Simka :)Pro jakékoliv dotazy, tipy a podobně mě můžete kontaktovat na emailu: kudrnaterano@gmail.com nebo na facebooku Kudrnaté ráno a sledovat mě můžete i na instagramu.

Komentáře