MEZI LABUTĚMA (PODZIMNÍ OUTFIT)


Minulou sobotu se udělalo celkem hezky a mě se vůbec nechtělo vařit , a tak jsme se šli podívat na Food Truck Show Prague,  která se konala na Smíchovské náplavce. Vstupné bylo 50,- kč, což je ve srovnání s podobnými akcemi super cena a nabídka pochoutek byla lákavá. Jediné co nás trochu odrazovalo byly ty fronty, ale tak ty jsou na každé akci, obzvlášť když se jedná o jídlo, no ne? :)
K obědu jsme si dali burgra z trucku Salt'n'Pepa. Já si dala s konfitovanou kachnou a červeným zelím a Zdeněk měl se sýrem halloumi. No musím říct, že ačkoliv můj byl dobrý, tak ten Zdeňkův byl mnohem lepší a já trochu zalitovala, že jsem si ho taky nedala :)
Domácí zázvorová limonáda, palačinka a taneček s Theoušem na americký rock'n 'roll a pomalu už jsme se museli vrátit domů, protože muže čekala ještě nějaká práce. Ale než jsme opustili Smíchovskou náplavku, nafotili jsme tento "labutí" outfit. 
Je to trochu něco jiného, než jsem zvyklá nosit, ale... prostě měla jsem náladu zrovna na tuto kombinaci. 

Je tu nějaký odvážlivec, který by tuto kombinaci také oblékl nebo se Vám tento styl vůbec nelíbí? Celý ouftit je z jarních kolekcí, ale našla jsem Vám podobné kousky:

MIKINA / ZARA - podobnou koupíte ZDE

PLISOVANÁ SUKNĚ / PULL & BEAR - podobná ZDE nebo ZDE 

TRIČKO S ROLÁKEM / PULL & BEAR - koupíš ZDE 

BOTY / BRONX - já je mám tak 10 let, ale našla jsem podobné ZDE

Komentáře